Lithome | Antakalnyje prie Šilo tilto kyla naujas biurų ir butų pastatas „Platinum 48“
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

Antakalnyje prie Šilo tilto kyla naujas biurų ir butų pastatas „Platinum 48“

Gegužės pradžioje Antakalnio centre greta Šilo tilto pradėtos modernaus dizaino pastato statybos. Naujojo objekto koncepcija pasirinkta atsižvelgiant tiek į biurų, tiek į nedidelių butų paklausą Antakalnyje bei privalumus, kuriuos suteikia tokių erdvių derinimas viename pastate. Nekilnojamojo turto įmonių grupė „Lithome“ į šį objektą investuos apie 3 mln. eurų.

Biurų ir butų derinimas – daugiau komforto gyventojams ir darbuotojams

Pasak „Lithome“ vadovės Rasos Radovičienės, viename pastate įkurti butus ir biurus buvo nuspręsta siekiant suteikti kuo daugiau komforto tiek gyventojams, tiek darbuotojams. „Tokiuose objektuose gyvenimas vyksta tarsi pamainomis – kol butų gyventojai išvykę į darbovietes, biuruose dirba į juos atvykę darbuotojai. O vakarai ir savaitgaliai čia taip pat ramesni, nes administracinės patalpos ištuštėja – todėl nebūna perkrauta parkavimo aikštelė, sukeliama mažiau triukšmo ir judėjimo, tolygiau  išnaudojamos pastato komunikacijos ir infrastruktūra“, – privalumus vardina „Lithome“ vadovė.

Pirmosios rezervacijos – vos pradėjus sklypo tvarkymo darbus

Kaip teigia R. Radovičienė, jau ilgą laiką paklausa moderniems biurams Antakalnyje viršija pasiūlą. Verslo įmonės noriai įsikurtų prestižiniame mikrorajone, tačiau ne visuomet suranda patogiai pasiekiamų naujos statybos patalpų. „Lithome“ vadovė sako, kad vos prasidėjus statyboms naujasis objektas sulaukė aktyvaus susidomėjimo tiek iš verslo įmonių, tiek iš norinčiųjų įsigyti butus.

Šiuo metu planuojama, kad komercinių patalpų kaina bus nuo 1990 eurų plius PVM už kvadratinį metrą, o būtų kainos – nuo 2250 eurų už kvadratą.

Patrauklumą didina gamtos žaluma, šalia tekanti Neris ir geras susisiekimas

Nekilnojamojo turto analizė rodo, kad Antakalnis ilgus dešimtmečius išlieka tarp paklausiausių mikrorajonų dėl gamtos apsupties, puikios infrastruktūros ir gerai išplėtoto transporto. Daugybė žalių erdvių, patogus susisiekimas su Senamiesčiu, Žirmūnais ir Saulėtekiu, šalia tekanti Neris ir dviratininkams skirti takai didina šios vietos patrauklumą.

Šalia Šilo tilto Antakalnio g. 48A adresu statomas „Platinum 48“ bus lengvai surandamas, o įsikūrusieji pastate net ir pėsčiomis greitai pasieks viską, ko kasdien prireikia gyventojams ir verslui.

400 kv. m. ploto pirmasis pastato aukštas bus skirtas prekybai ir paslaugoms, o biurai įsikurs antrajame ir trečiajame aukštuose. Čia bus galima rinktis iš įvairaus dydžio erdvių, kurių bendras plotas sudarys beveik 1200 kv. m.

Biurus bus galima jungti ir įvairiai derinti. Jau šiuo metu susidomėjimo sulaukta iš kelių odontologijos paslaugas teikiančių klinikų, grožio salonų ir kūrybos agentūrų.

Investuojančius traukia nedideli butai prestižinėje vietoje su augančia verte

Ketvirtajame ir penktajame aukštuose įkurdinamų butų plotai sudarys nuo 26 iki 60 kv. m.. Iš viso „Platinum 48“ pastate ketinama įrengti tik 20 butų – tai klientai laiko itin dideliu privalumu. Visi butai turės panoraminius langus su padidinta garso izoliacija, kuri užtikrins ramybę namuose. Penktojo aukšto butuose bus įrengti šiuolaikiški „Velux“ stoglangiai, kuriuos atidarius langas transformuosis į mini balkoną.

„Naujasis namas turėtų būti patrauklus tiek jauniems profesionalams, ieškantiems komfortiško būsto netoli Senamiesčio, tiek šeimoms, kurias traukia Antakalnio žaluma, ramybė ir geras susisiekimas. Taip pat pastebėjome, kad butais šiame name domisi ir investuotojai, kuriuos labiausiai traukia prestižinis Antakalnio mikrorajonas, aukšta statybų kokybė, nedidelio ploto būstai, kurių vertė nuolat auga“, – pasakoja „Lithome“ vadovė.

Privatumo suteiks atskiri įėjimai gyventojams ir biurų darbuotojams

Modernaus fasado pastatas, atitinkantis A energinės klasės reikalavimus, išsiskirs svarbiu privalumu – gyventojai ir biurų darbuotojai naudosis atskirais įėjimais. Taip bus patogiau ir dirbantiems šiame pastate, ir gyvenantiems butuose. Po namu bus įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, o saugumui užtikrinti visa teritorija ištisą parą bus stebima vaizdo kamerų. Šalia pastato taip pat bus įrengta parkavimo aikštelė.

Projektą apžiūrėti galite čia: www.platinum48.lt

 

Kitos naujienos