Rūpestingai apgalvoti namai | LITHOME
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

Apie mus

Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką.

Jau 10 metų prisidedame prie veržlaus Vilniaus pokyčių ir kuriame rūpestingai apgalvotus namus JUMS, mieli vilniečiai! Darome viską, kad šeimų gyvenimas būtų patogus: kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus.

Siekiame, kad naujakuriai su džiaugsmu grįžtų į namus: pasirūpiname pastatų ir kiemo estetika, supančia žaluma, šeimų saugumu, automobilių ir dviračių laikymu, sandėliukais, liftais ir pan. Visada ieškome geriausio kainos ir kokybės santykio – garantuojame ilgaamžę kokybę ir ergonomiškus sprendimus.

Nuoširdus darbas atsipirko – per 10 prasmingo ir sėkmingo darbo metų daugiau nei 1000 laimingų šeimų jau apsigyveno mūsų sukurtuose namuose.

Pastatyta 58 000 m2 ploto gyvenamosios paskirties būstų

Daugiau nei 1000 laimingai įsikūrusių šeimų!

Įgyvendintų projektų vertė – 80 mln. €

Rūpestingas požiūris į kiekvieną klientą

Esame vieni iš dešimties sėkmingiausių plėtotojų Lietuvoje

Jau 10 metų prisidedame prie veržlaus Vilniaus pokyčių

Socialinė atsakomybė

Prisidedame prie fizinio aktyvumo skatinimo ir Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje. Sveika konkurencija ir komandinis darbas futbolo aikštelėje bei greita reakcija ir jėga bokso ringe koreliuoja su LITHOME vertybėmis ir veiklos principais.

Komanda

Per daugiau nei 10 metų laikotarpį užaugome ir mes, ir mūsų vertybės, pakilo kartelė ir siekis kurti dar geresnius ir patogesnius namus. O rūpestis ir atsakingas požiūris į plėtojamus projektus visada buvo ir bus mūsų prioritetas. Būtent ši vizija suvienijo energingą ir jaunatvišką LITHOME komandą: turintys skirtingas kompetencijas, dėmesingi smulkmenoms, kūrybiški ir atsakingi – tai mes, kiekvieną dieną dirbantys Jums.

Dešimtys sėkmingai įgyvendintų įvairios apimties projektų