Vystomi nekilnojamo turto projektai | LITHOME
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

Mūsų projektai

Planuojamas

Mokslininkų g. 1A

Planuojamas

Gyvenamųjų namų kompleksas Santariškėse.

Adresas:
Mokslininkų g.1A
Butų:
88

City stories II etapas

Statomas

Vakarinėje miesto dalyje, Pašilaičiuose suplanavome 300 butų projektą "City stories". Naujasis projektas bus statomas trimis etapais. Antruoju etapu statomas vienas daugiabutis namas. Jame numatyti 49 butai.

Adresas:
Gileikių g. 15
Butų:
49

Sietyno g. 3

Statomas

„Sietyno 3“ – Karoliniškių įvaizdį keičiantis modernus daugiabutis. Tai subtilaus skonio namai su privačiomis terasomis ir balkonais ieškantiems erdvės, patogumo ir žalumos mieste. Pro namų langus atsiveria nedidelis pušynas. Uždarame kieme įrengiama žalioji promenada, jungianti tylaus poilsio gamtoje, aktyvaus laisvalaikio lauko treniruoklių ir vaikų išsidūkimo zonas.

Adresas:
Sietyno g. 3
Butų:
123

City more

Statomas

Naujamiesčio Marijampolės gatvėje pradedamas vystyti CITY MORE projektas – namai, kuriuose daugiau Vilniaus kasdien. Naujame septynių aukštų daugiabutyje suplanuota 50 butų ir 4 komercinės paskirties patalpos, požeminė automobilių aikštelė, sandėliukai, dviračių saugyklos.
Projektą karūnuoja įspūdingo dydžio iki 70 kv. m. privačios terasos, iš kurių atsiveria miesto panorama. CITY MORE apjungia Naujamiesčio veržlumą, stilingą miesto gyvenimą ir patogius namus.

Adresas:
Marijampolės g. 5
Butų:
50

Algirdo promenada

Statomas

Vietoje, kur Senamiesčio elegancija apsijungia su Naujamiesčio veržlumu, suplanavome prabangų 127 butų projektą „Algirdo promenada“. Tai skoningi namai, keičiantys ir gyvenimą, ir miesto veidą!
Daugiau informacijos netrukus.

Adresas:
Algirdo g. 48C
Butų:
119

City Stories I etapas

Pabaigtas

Vakarinėje miesto dalyje, Pašilaičiuose suplanavome 300 butų projektą "City stories". Naujasis projektas bus statomas trimis etapais.
Pirmuoju etapu statomas vienas daugiabutis namas. Jame numatyti 39 butai ir 3 komercinės patalpos.

Adresas:
Pavilnionių g. 32, Vilnius
Butų:
39

Šnipiškių perspektyvos II etapas!

Pabaigtas

Augančios perspektyvos ir modernus miesto gyvenimas didžiųjų pokyčių epicentre – Šnipiškėse. Išraiškinga architektūra, pro vitrininius langus atsiverianti dangoraižių panorama ir tik 5 min. iki centro – tobula vieta gyventi miesto centro mylėtojams.

Adresas:
Šatrijos g. 7
Butų:
48

New Moon

Pabaigtas

NEW MOON miesto tipo 1,5 – 4 kamb. butų koncepcija – modernaus vilniečio gyvenimo būdo atspindys. NEW MOON namai – investicija į asmeninį komfortą, ramybę ir eleganciją naujajame Paupyje.

„Lietuvos metų gaminio 2023“ apdovanojimuose projektas pelnė sidabro medalį!

Adresas:
Aukštaičių g, 25, Vilnius
Butų:
26

Didlaukio 3

Pabaigtas

Miesto gyvybė, parko kaimynystė, gamtos dvelksmas ir komfortiškas gyvenimas naujame butų projekte Baltupiuose. Vilniečių pamėgtoje vietoje viskas yra arčiau nei arti: miesto centras, Cedrono tvenkinys, Jomanto parkas, Ozo parkas, pramogų bei laisvalaikio kompleksai ir viskas, ko prireikia kasdien. Išsirinkite butą pirmieji!

Adresas:
Didlaukio g. 3, Vilnius
Butų:
57

Aurea home

Pabaigtas

Aplink Šnipiškes sukasi visos planetos – jei gyventi, tai visa ko centre! Malonu pėdinti pro bundantį, saulės nuauksintą miestą, pramogauti ir dirbti netoli namų, grįžti modernia Giedraičių pėsčiųjų ir dviračių gatvele ir nustebinti svečius vaizdu pro savo naujųjų namų, į kuriuos pakviesime netrukus, langus. Sužinokite daugiau apie projektą pirmieji!

Adresas:
Giedraičių g. 56, Vilnius
Butų:
85

Šnipiškių perspektyvos

Pabaigtas

Vienas žingsnis į centrą. Augančios perspektyvos ir modernus miesto gyvenimas didžiųjų pokyčių epicentre – Šnipiškėse. Išraiškinga architektūra, pro vitrininius langus atsiverianti dangoraižių panorama ir tik 5 min. iki centro – tobula vieta gyventi miesto centro mylėtojams. Tapk centro dalimi.

Adresas:
Šatrijos g. 1, Vilnius
Butų:
60

Taikos alėja

Pabaigtas

A+ energinės klasės projektas Justiniškėse, idealiai subalansuotas mažoms ir didelėms šeimoms. Atsižvelgiant į skirtingo dydžio šeimų poreikius, name suprojektuoti tiek kompaktiški 1–2 kambarių, tiek erdvesni 3–4 kambarių butai. Butų plotai nuo 30 iki 65 kv. m, erdvios privačios terasos pirmame aukšte, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, liftai.

Adresas:
Taikos g. 157B, Vilnius
Butų:
59

Platinum 48

Pabaigtas

Modernūs A energinės klasės naujieji namai verslui ar asmeniškai sau – „Platinum 48“. Tai įvairaus dydžio ir suplanavimo aukščiausios kokybės biurai bei komercinės patalpos (1–3 aukštuose) ir unikalūs butai (4–5 aukštuose) su „Velux“ tipo mikrobalkonais. Gyvenkite šalia atgimstančios Neries, Antakalnyje.

Adresas:
Antakalnio g. 48, Vilnius
Butų:
20

Pylimėlių 38

Pabaigtas

„Pylimėlių 38" - tik 12 butų, kuriuose gyvena miesto ramybė – tai unikali proga įsikurti prestižinėje Pylimėlių gatvėje, Antakalnyje, šalia miško. 2–3 kamb. butai su didžiulėmis privačiomis terasomis, balkonais, panoraminiais langais, A+ energinės klasės name.

Adresas:
Pylimėlių g. 38, Vilnius
Butų:
12

N-Garden

Pabaigtas

Ieškodami naujų galimybių ir jaukumo atradome „N-Garden“ namus. Tai atsinaujinantis Naujamiestis, aukšta gyvenimo kokybė ir įtraukianti miesto kultūra. Miesto centras ten, kur esame. Butų balkonai atveria miesto panoramą, greta namų įrengtas miesto parkas pramogoms ir poilsiui Vilniaus centre.

Adresas:
Naugarduko 50b, Vilnius
Butų:
33

Visinoriai

Pabaigtas

Gyvenkite taip, kaip norite! Kad galva svaigtų ne nuo miesto triukšmo, o nuo gryno pamiškės oro, ryte sklindančio pro atvirus langus. Kol už lango bunda naujas rytas ir šilti saulės blyksniai žaidžia ant sienų, namai Jums dovanos tobulą ramybę. Butai su erdviais balkonais ir vaizdu į mišką.

Adresas:
M. Sleževičiaus g. 14, Vilnius
Butų:
72

Pilaitės parkas

Pabaigtas

„Pilaitės parkas“ – rūpestingai apgalvoti namai šeimai, esantys ne per toli miesto gyvenimo – kad būtų patogu, tačiau ir ne per arti, kad grįžę pailsėtumėte šalia Salotės ir Gėlužės ežerų bei žaliuojančios gamtos. Pagaliau yra vieta, kur galite ne tik jaustis kaip namuose, bet ir vadinti šią vietą savo namais.

Adresas:
Bitenų g. 1, Vilnius
Butų:
106

Justiniškių 18

Pabaigtas

Mažaaukštės statybos projektas Justiniškėse. Penkių aukštų daugiabutis namas šalia Lūžių parko, pastatytas tokioje patogioje vietoje, kad geriausiai jam apibūdinti tinka senas romėniškas posakis: visi keliai veda čia. Į savo naujuosius namus patogiai parvyksite iš bet kurio Vilniaus mikrorajono ir iš čia lengvai nuvyksite į bet kurią sostinės vietą.

Adresas:
Justiniškių g. 18, Vilnius
Butų:
69

Namai prie liepų

Pabaigtas

Šiuose namuose gyvensite miesto ritmu ir kartu įkvėpsite gamtos gaivos. Tik 4 aukštų, 40 butų namas, pastatytas prie vaikų darželio ir mokyklos. Butų langai orientuoti pietų ir vakarų kryptimis. Kiekvienas butas turi įstiklintą lodžiją, iš kurios galėsite gėrėtis vakarėjančiu dangumi ir rankomis liesti liepų lapus.

Adresas:
Kalvarijų g. 186A, Vilnius
Butų:
40

Trimitų namai

Pabaigtas

Šnipiškėse didelio susidomėjimo sulaukęs projektas suteikia galimybę gyventi itin arti sostinės širdies, ramioje Trimitų gatvėje. Viršutinių aukštų gyventojams atsiveria žavinga miesto panorama, butuose įrengtas taupus dujinis šildymas, po namu – dviračių saugyklos, teritorija stebima vaizdo kameromis.

Adresas:
Trimitų g. 3, Vilnius
Butų:
20

Lazdynų namai

Pabaigtas

Šviesūs, erdvūs ir kokybiški – tai „Lazdynų namai“, kuriuose savo būstą atrado dešimtys vilniečių šeimų. Panoraminiai langai, lodžijos, šilti ir taupūs namai, daug erdvės kieme ir butuose.

Adresas:
Lazdynai
Butų:
46

Saulėtekio mūza

Pabaigtas

„Saulėtekio mūza“ – mažaaukštės statybos, drąsesnės architektūros projektas Antakalnyje, K. Semenavičiaus g. 5, pasižymintis aukšta kokybe, nedideliais, racionalaus suplanavimo butais. Projektas įkvepia: toli nuo greitkelių triukšmo, apsuptas miškų ir spalvingos aplinkos, žavinčios bundančiais saulėtekiais.

Adresas:
K. Semenavičiaus g. 5, Vilnius
Butų:
22

Talino namai

Pabaigtas

Perspektyvioje vietoje, greta Vilniaus Vakarinio aplinkkelio esantis projektas būsto pirkėjams pasiūlė patogaus gyvenimo galimybę. Butai su balkonais, saugus automobilių laikymas po namu, sutvarkyta aplinka, greitai pasiekiamas sostinės centras, o pro langus atsiveria miško peizažas.

Adresas:
Talino g., Vilnius
Butų:
39

Gabijos butai

Pabaigtas

Ramioje ir vaizdingoje Belmonto kaimynystėje Naujojoje Vilnioje per penkerius metus pastatyta didelė namų ir kotedžų gyvenvietė. Tai buvo ambicingas, tačiau sėkmingas pirmasis įmonės projektas – namus atrado daugiau nei šimtas vilniečių.

Adresas:
Gabijos g., Vilnius
Butų:
36

Gyvenamieji namai ir kotedžai

Pabaigtas

Ramioje ir vaizdingoje vietoje – Kalnėnuose ir Pavilnyje per penkerius metus pastatytos kelios jaukios namų ir kotedžų gyvenvietės. Tai buvo ambicingi, tačiau sėkmingi pirmieji įmonės projektai, kuriuose namus atrado daugiau nei šimtas vilniečių.

Adresas:
S. Narutavičiaus g., Vilnius
Butų:
150