Lithome | Ieškantiems ramių butų šilų apsuptyje – naujas gyvenamasis namas Antakalnyje
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

Ieškantiems ramių butų šilų apsuptyje – naujas gyvenamasis namas Antakalnyje

Daugiabučių namų statytojai pastebi: sparčiau nei butų paklausa daugiaaukščiuose namuose auga susidomėjimas būstais nedideliuose mažaaukščiuose namuose ramiuose sostinės mikrorajonuose. Būtent todėl naujas nekilnojamojo turto bendrovės LITHOME projektas – trijų aukštų kompaktiško daugiabučio namo statybos Antakalnyje. Ką tik pradėtas statyti gyvenamasis namas derės prie Antakalnyje esančioje Pylimėlių gatvėje vyraujančio mažaaukščio užstatymo, o butai jame vilios išsiilgusius privatumo, ramybės ir žalumos.

„Rinkdamiesi naują būstą pirkėjai pirmiausia po kainos teiraujasi apie komfortą, privatumą ir tylą, taip pat domisi, kaip atrodys kaimynystė su kitais namo gyventojais. Pastebėjome, kad visuomet sparčiau išperkami butai mažesniuose namuose ir nedidelėse laiptinėse, o šalia namų esantys parkai pagreitina būsimų gyventojų apsisprendimą“, – pasakoja Rasa Radovičienė, LITHOME direktorė. Vadovės teigimu, naują namą statyti ramiame Antakalnio rajone padrąsino ir sėkmingai įgyvendintas panašus projektas prieš keletą metų.

Pasak R. Radovičienės, atsižvelgdama į klientų poreikius, bendrovė LITHOME nutarė statyti trijų aukštų nedidelį namą Antakalnyje. 2–3 kambarių butų plotai atitinkamai sudarys nuo 37 iki 63 kv. m. Naujas namas statomas miškų apsuptoje Pylimėlių gatvėje. Papildomos gaivos ir ramybės šiai vietai suteikia kelių draustinių kaimynystė.

„Antakalnis visuomet buvo tarp pačių paklausiausių mikrorajonų. Jis pasižymi puikiu susisiekimu, tačiau išsaugojo žalumą ir ramybę, kuri daugeliui pirkėjų reiškia kokybišką poilsį po darbų ir galimybę gerai praleisti laisvalaikį. Dar aktyviau pirkėjus domina nedidelio aukštingumo namai, kuriuose gyvenama tarsi privačiame name, – tai lyg grįžimas į kaimą, kurį iš miesto centro galima pasiekti vos per 15 minučių“, – naujo projekto idėją pristato R. Radovičienė.

Erdvios terasos ir vitrininiai langai leis mėgautis grynu oru ir šviesa

Kuriant Pylimėlių g. 38 adresu kylančio namo koncepciją, buvo siekiama išlaikyti Antakalniui būdingą ramybę ir kuo darniau priderinti namą prie jau esančio mažaaukščio užstatymo. Kad gyventojai galėtų kuo ilgiau grožėtis Antakalnio gamta, visi butai turės didžiulius vitrininius langus.

Antrame ir trečiame auštuose esantys butai turės erdvius balkonus nuo 8 iki 14 kv. m, o pirmo aukšto gyventojai mėgausis papildomu privalumu – prie kiekvieno buto prigludusiomis terasomis, kurių plotas sieks nuo 38 iki 62 kv. m. Visos terasos ir balkonai orientuoti į pietų pusę, todėl namo gyventojai galės daugiau dienų per metus mėgautis grynu oru ir natūralia saulės šviesa. Papildomo komforto suteiks autonominis dujinis šildymas, todėl gyventojai butų šildymą reguliuos savo nuožiūra.

Privatumo suteiks atviro tipo laiptinės ir atskiras kiemas su dviračių saugyklomis

Siekiant sukurti papildomo komforto, visuose butuose architektai suplanavo aukštesnes – 2,8 m aukščio – lubas. R. Radovičienės teigimu, šio namo gyventojams siekiama sukurti ypatingą mažos bendruomenės įspūdį: „Name suprojektuotos atviro tipo laiptinės su atskirais įėjimais į kiekvieną butą. Teritorija bus aptverta, o vidiniame kieme įrengsime jaukią vaikų žaidimų aikštelę. Gyventojų patogumui šalia namo bus įrengtos ne tik vietos automobiliams, bet ir dviračių saugyklos.“

Naująjį namą planuojama baigti statyti 2020 m. pavasarį.

Projektą apžiūrėti galite čia: www.pylimeliu38.lt

Kitos naujienos