Lithome | Karoliniškėse šalia pušyno prasideda naujo gyvenamojo namo „Sietyno 3“ statybos
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

Karoliniškėse šalia pušyno prasideda naujo gyvenamojo namo „Sietyno 3“ statybos

2025 m. pradžioje Vilniuje, Karoliniškėse iškils naujas gyvenamasis namas „Sietyno 3”, kurį stato nekilnojamojo turto vystytojas „Lithome“. Netoli Vakarinio aplinkkelio tarp pušų iškilsiančiame 5 aukštų name suprojektuoti 123 butai ir 8 komercinės patalpos. Bendra investicijų suma sudarys daugiau kaip 13 mln. Eur.

 

„Poreikis naujos statybos būstui Karoliniškėse yra didžiulis, o pasiūlos – nedaug. Šį Vilniaus mikrorajoną gyventojai vertina dėl žalumos ir tylos, patogaus susisiekimo, mokyklų ir darželių gausos, šalia veikiančių parduotuvių. Džiaugiamės, kad galėsime pasiūlyti naujų butų ir komercinių patalpų Karoliniškes pamėgusiems gyventojams“, – teigia „Lithome“ direktorius Igoris Trofimovas.

 

Klinkeriu dengtas 5 aukštų namas iškils ramioje Sietyno gatvėje. Name suprojektuoti 123 butai nuo 1 iki 3 kambarių, kurių plotas – nuo 29 iki 88 kv. m. Pirmame pastato aukšte bus įrengtos 8 komercinės paskirties patalpos, kurių plotas – nuo 48 iki 103 kv. m. Jose galės įsikurti įvairias paslaugas gyventojams teikiančios įmonės, pvz., odontologijos, grožio, maitinimo, prekybos, teisinių paslaugų ir kt. Po namu bus įrengta 62 vietų  požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, o kitos automobilių pstovėjimo vietos numatytos Sietyno g. šalia statomo daugiabučio. Požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje gyventojų patogumui suprojektuoti įvairaus dydžio sandėliukai ir dviračių saugyklos. Bendras namo plotas sudarys 8985 kv. m.

Architektams kėlė tikslą suprojektuoti jaukų ir prie kraštovaizdžio derantį namą

 

„Planuodami „Sietyno 3“ projektą architektams kėlėme tikslą darniai įsilieti į Karoliniškių pušyno kraštovaizdį ir sukurti jaukų būstą, tarsi pasislepiantį gamtoje, – pasakoja „Lithome“ vadovas. – Natūrali namo apdaila, platūs balkonai, privačios terasos ir šalia esančių erdvių įrengimas suprojektuoti taip, kad namo gyventojai galėtų mėgautis tyla ir supančios aplinkos grožiu.“

 

„Sietyno 3“ daugiabutis iškils šalia Pasakų parko, kuriame patogu pasivaikščioti su savo augintiniais arba  sportuoti gryname ore. Šalia driekiasi „100 km takas aplink Vilnių“, o įspūdingus maršrutus Karoliniškių slėniais galima įveikti dviračiais arba pėsčiomis. Pro butų langus atsivers pušynas.

 

Siekiant vizualiai sumažinti namo turį, pastatas išskaidytas į keturias dalis, todėl gyventojai jaus daugiau privatumo. Šalia namo bus įrengtos vaikų žaidimo, sporto ir laisvalaikio aikštelės gyventojams, pasivaikščiojimo takai ir poilsio erdvės.

 

Pristatydamas naujai įgyvendinamą projektą I. Trofimovas pažymi, kad Karoliniškės vilniečių vertinamos dėl kelių esminių privalumų. Jis buvo projektuojamas kaip sostinės miegamasis mikrorajonas, didžiausią dėmesį skiriant tylai, žalumai, patogiam ir ramiam gyvenimui.

 

„Karoliniškių mikrorajonas išsiskiria geru susisiekimu su Vilniaus centru ir kitomis sostinės vietomis, taip pat patogiu išvažiavimu link oro uosto, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio. Džiugu, kad šalia statomo namo neseniai įsikūrė „Lidl“ parduotuvė, kuri dar labiau pagerino šalia gyvenančių vilniečių gyvenimo kokybę“, – sako „Lithome“ vadovas.

 

Projekto autoriai ir architektai – Adomas  Kondratas ir Vytautas Silevičius, UAB „Archestra“.

Planuojama pardavimo kaina – nuo 2600 Eur/kv. m. Daugiabučio namo statybas planuojama baigti 2025 m. I ketv.

Kitos naujienos