Lithome | LITHOME aktyviai remia vaikų ugdymo bei užimtumo iniciatyvą
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

LITHOME aktyviai remia vaikų ugdymo bei užimtumo iniciatyvą

Jau antrus metus iš eilės prisidedame prie futbolo klubo „Ataka“ organizuojamų veiklų, skatinančių vaikų ugdymą, atidumą, sveikatingumą, komandinį darbą, socialinę integraciją ir besirūpinančių jaunosios kartos užimtumu. Suvokiame, koks svarbus ir naudingas jaunam organizmui yra fizinis aktyvumas.

Šeštus metus veiklą vykdantis ir ilgalaikių vaikų ugdymo tikslų siekiantis futbolo klubas „Ataka“ užsibrėžęs suteikti lygias galimybes sportuoti visiems vaikams, net ir iš tų šeimų, kurios neturi finansinių galimybių apmokėti vaiko treniruočių. Šis klubas dėmesį skiria vaikams iš daugiavaikių ir nepasiturinčių šeimų ar augantiems su vienu iš tėvų ar globėju. Priklausomai nuo tėvų finansinės situacijos, vaikai iš dalies arba visiškai atleidžiami nuo mokesčio už treniruotes, nemokamai aprūpinami inventoriumi, apranga, apmokamos jų išvykos su komanda.

 

Neseniai klubas šių metų sezoną užbaigė Didžiuoju Vilniaus šeimų turnyru bei klubo gimtadienio renginiais, prie kurių prisidėjo ir UAB LITHOME. Pasirašėme ilgalaikio rėmimo sutartį su klubu, tad ir toliau turėsime galimybę prisidėti prie vaikų smagaus laiko, geros fizinės sveikatos bei įsimintinų akimirkų.

 

 

Kitos naujienos