Lithome | „Lithome“ planuose – 300 butų projektas Pašilaičiuose už 22 mln. Eur
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

„Lithome“ planuose – 300 butų projektas Pašilaičiuose už 22 mln. Eur

Vilniaus Pašilaičiuose nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Lithome“ planuoja statyti 300 naujų butų projektą, į kurį bus investuota daugiau kaip 22 mln. Eur. Erdvioje (1,3 ha) teritorijoje dviem etapais iš viso numatyta pastatyti 6 skirtingo aukštingumo daugiabučius namus, sujungtus bendromis poilsio ir aktyvaus laisvalaikio erdvėmis. Bendras projekto plotas sieks 16 tūkst. m2, о pirmojo etapo metu, kuris prasidės jau 2022 m. II ketvirtį, iškils du daugiabučiai namai su beveik 90 butų.

„Jaučiame stabilią paklausą naujos statybos vidutinės klasės būstui miegamuosiuose Vilniaus rajonuose. Miestiečiai Pašilaičius vertina dėl gerai išplėtotos infrastruktūros ir patogaus susisiekimo, kurį užtikrina šalia esantys magistraliniai keliai. Vilniaus savivaldybė taip pat atsižvelgia į gyventojų poreikius – daugėja ugdymo įstaigų, bus įrengiama naujų viešųjų erdvių, todėl labiausiai butais šiame rajone domisi pirmojo būsto ieškantys pirkėjai, jaunos šeimos ir investuotojai“, – pasakoja Rasa Radovičienė, „Lithome“ direktorė.

Racionaliems pirkėjams skirtas projektas

Vakarinėje Vilniaus miesto dalyje naujasis „Lithome“ projektas bus statomas dviem etapais. Pirmajame etape, kurio pradžia numatyta 2022 m. II ketv., bus pastatyti du penkiaaukščiai namai, kuriuose įsikurs 89 butai. Bendras dviejų namų plotas sudarys 5457 m2.

Vieno, dviejų ir trijų kambarių butų plotai sieks nuo 23 m2  iki 72 m2. Taip norima atsižvelgti tiek į mažų būstų ieškančių pirkėjų, tiek į šeimų poreikius. Dauguma butų turės balkonus, o daliai pirmuose aukštuose įsikūrusių butų suprojektuotos erdvios, iki 28 m2 ploto terasos.

Tarp naujai pastatytų namų bus įrengti takeliai, žaidimų ir treniruoklių aikštelės, kad gyventojai turėtų kur pasivaikščioti, pažaisti su vaikais ar pasimankštinti. Požeminėje ir antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėse numatytos 73 automobilių parkavimo vietos.

Gyventojų patogumui pirmuosiuose namų aukštuose bus įrengtos komercinės paskirties patalpos, kuriose galės įsikurti kepyklėlės, kavinukės, grožio salonai arba nedidelės parduotuvės.

Gyventojams draugiška infrastruktūra

Radovičienės teigimu, į Pašilaičių rajono plėtrą kompleksiškai žvelgia tiek NT plėtros įmonės, tiek Vilniaus m. savivaldybė. Besiplečiančio rajono gyventojų reikmėms jau anksčiau Pavilnionių g. pradėjo veikti „Rimi“ parduotuvė, o netrukus atsidarys ir remonto bei buities prekių prekybos centras.

Tačiau rūpinamasi ir gyventojų poilsio erdvėmis. Visai šalia naujojo „Lithome“ projekto šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybė projektuoja 5,2 ha ploto Pavilnionių parką, kuris bus skirtas poilsiui ir aktyviam laisvalaikiui. Būsimas parkas taps atgaivos vieta ir šalia veikiančių darželių bei mokyklų auklėtiniams, ir norintiems pasivaikščioti ar pasportuoti. Vilniaus m. savivaldybės įgyvendinama „žalioji banga“ numato pasodinti iki 2 mln. vnt. medžių, krūmų ir kitų augalų.

Naujojo „Lithome“ projekto architektas – Saulius Pamerneckas, vadovaujantis SP „Architektų grupei“. Gyvenamieji namai bus statomi Gileikių g. 15, Pavilnionių g. 32 ir Justiniškių g. 154 adresais.

Iš viso vakarinėje miesto dalyje – Pašilaičiuose ir Justiniškėse – „Lithome“ yra įgyvendinusi jau keturis projektus: „Talino namai“, „Gabijos butai“, „Justiniškių 18“, „Taikos alėja“.

 

Būsimo projekto vieta

Kitos naujienos