Lithome | „Lithome“ suplanavo rekordines investicijas, tačiau nerimauja dėl biurokratijos
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

„Lithome“ suplanavo rekordines investicijas, tačiau nerimauja dėl biurokratijos

Vilniaus nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Lithome“ šiemet tikisi įmonei rekordinių investicijų į plėtrą, nors optimizmą temdo biurokratijos šešėlis.

Praėjusiais metais „Lithome” investicijos sostinėje siekė 20 mln. Eur, čia ji pradėjo tris naujus būsto projektus.

Vis dėlto 27 mln. Eur plano įvykdyti nepavyko – tikėtasi startuoti su dar dviem projektais, tačiau, kaip pasakoja Rasa Radovičienė, „Lithome“ direktorė, sudėtingos statybos leidimų gavimo procedūros šiuos planus nukėlė į 2022 metus.

„Praėjusieji metai plėtotojams pardavimų aspektu buvo itin sėkmingi, pranoko lūkesčius, tačiau pačių statybų organizavimas ir naujų projektų planavimas buvo tikras iššūkis“, – VŽ kalba R. Radovičienė.

Į šiuos metu įmonė žvelgia optimistiškai – numato investuoti apie 43 mln. Eur į šešis būsto projektus Naujamiestyje, Pašilaičiuose, Viršuliškėse, Šnipiškėse, Karoliniškėse ir Tarandėje. Taip pat 2,4 mln. Eur numatyti sklypo įsigijimui, kuriame būtų vystomas būsto projektas.

 

Visą straipsnį skaitykite:

https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2022/02/08/lithome-suplanavo-rekordines-investicijas-ir-galanda-kirvius-kovai-su-biurokratija&LR7c1

Kitos naujienos