„Lithome“ Vilniaus centre įgyvendins naują projektą „Šnipiškių perspektyvos“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Lithome“ Vilniuje netrukus pradės naujo gyvenamojo namo statybas Šnipiškėse. A+ energinės klasės namas iškils Šatrijos gatvės pradžioje, jame bus įrengta 50 butų, o bendras objekto plotas sieks 2650 kv. m. „Lithome“ į „Šnipiškių perspektyvomis“ pavadintą projektą investuos daugiau kaip 3 mln. Eur.

Kaip teigia „Lithome“ direktorė Rasa Radovičienė, sparčiai besikeičiantį Šnipiškių mikrorajoną vilniečiai pradeda vadinti naujuoju Vilniaus centru. Į darbą aplink įsikūrusiuose verslo, paslaugų centruose ir bankuose kasdien atvyksta dešimtys tūkstančių darbuotojų. Pasak R. Radovičienės, būtent atsižvelgiant į tokių žmonių poreikius, „Lithome“ rengė naujo gyvenamojo namo projektą.

Šatrijos g. 1 adresu  statomo šešių aukštų namo plotas sieks 2650 kv. m. Jame iš viso įsikurs 50 butų – vieno, dviejų ir trijų kambarių. Jų vidutinis plotas atitinkamai sudarys 28 – 65 kv. m. Butų pardavimas prasidės 2020 m. II ketv., pardavimo kaina už vieną kvadratą bus nuo 1900 Еur.

 Namo pietų pusėje bus įrengti panoraminiai langai

„Šnipiškėse aktyviai vyksta daug naujų statybų, projektuojamos ir tiesiamos gatvės, taip pat planuojama pasirūpinti žaluma, įkuriant keletą parkų ir skverų. Manome, kad pirmiausia butais šiame rajone susidomės aplink esančių įstaigų darbuotojai, taip pat tie, kuriems prie širdies urbanistinė dešiniojo Neries kranto dangoraižių panorama, – aiškina „Lithome“ direktorė. – Kad tokiu vaizdu gyventojai galėtų mėgautis maksimaliai, pietinėje namo pusėje įrengsime vitrininius langus.“

Vystytojo teigimu, gyventojų saugumui naujojo namo teritorija bus aptverta, į ją galės patekti tik namo gyventojai. Parkuoti automobilius bus galima po namu įrengtoje uždaroje aikštelėje, iš kurios liftu bus galima pakilti į bet kurį namo aukštą. Šalia namo bus įrengta žaidimų aikštelė vaikams ir sporto aikštelė norintiems pasimankštinti.

Kitos naujienos

R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I