Lithome | LITHOME Vilniaus centre įgyvendins naują projektą „Šnipiškių perspektyvos“
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

LITHOME Vilniaus centre įgyvendins naują projektą „Šnipiškių perspektyvos“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė LITHOME Vilniuje, Šnipiškėse, netrukus pradės naujo gyvenamojo namo statybas. A+ energinės klasės namas iškils Šatrijos gatvės pradžioje, jame bus įrengta 50 butų, o bendras objekto plotas sieks 2650 kv. m. LITHOME į „Šnipiškių perspektyvomis“ pavadintą projektą investuos daugiau kaip 3 mln. Eur.

Kaip teigia LITHOME direktorė Rasa Radovičienė, sparčiai besikeičiantį Šnipiškių mikrorajoną vilniečiai pradeda vadinti naujuoju Vilniaus centru. Į darbą aplink įsikūrusiuose verslo, paslaugų centruose ir bankuose kasdien atvyksta dešimtys tūkstančių darbuotojų. Pasak R. Radovičienės, atsižvelgusi į būtent tokių žmonių poreikius, LITHOME ir rengė naujo gyvenamojo namo projektą.

Šatrijos g. 1 adresu statomo šešių aukštų namo plotas sieks 2650 kv. m. Jame iš viso bus įrengta 50 butų – vieno, dviejų ir trijų kambarių. Jų vidutinis plotas atitinkamai sudarys 28–65 kv. m. Namo pietų pusėje bus įrengti panoraminiai langai. Butų pardavimas prasidės 2020 m. II ketv., pardavimo kaina už vieną kvadratą bus nuo 1900 Еur.

Pietinėje pusėje bus įrengti panoraminiai langai

„Šnipiškėse aktyviai vyksta daug naujų statybų, projektuojamos ir tiesiamos gatvės, taip pat planuojama pasirūpinti žaluma, įkuriant keletą parkų ir skverų. Manome, kad pirmiausia butais šiame rajone susidomės aplink esančių įstaigų darbuotojai, taip pat tie, kuriems prie širdies urbanistinė dešiniojo Neries kranto dangoraižių panorama, – pasakoja LITHOME direktorė. – Kad tokiu vaizdu gyventojai galėtų mėgautis maksimaliai, pietinėje namo pusėje įrengsime vitrininius langus.“

Vystytojo teigimu, gyventojų saugumui naujojo namo teritorija bus aptverta, į ją galės patekti tik namo gyventojai. Laikyti automobilius bus galima po namu įrengtoje uždaroje aikštelėje, iš kurios liftu bus galima pakilti į bet kurį namo aukštą. Šalia namo bus įrengta žaidimų aikštelė vaikams ir sporto aikštelė norintiems pasimankštinti.

Projektą apžiūrėti galite čia: www.snipiskiuperspektyvos.lt

Kitos naujienos