Lithome | Stilingiems karjeristams skirtas būstas Vilniaus centre – „N-Garden“
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

Stilingiems karjeristams skirtas būstas Vilniaus centre – „N-Garden“

Vilniaus Naujamiestyje, beveik pačiame sostinės centre, netrukus iškils naujas gyvenamasis namas „N-Garden“. Naugarduko g. 50B adresą turėsiantį namą stato nekilnojamojo turto vystytojas LITHOME. A+ energinės klasės butų kompleksą sudarys du – 4 ir 8 aukštų – korpusai, kuriuose iš viso bus 33 vieno, dviejų ir trijų kambarių butai. Tikimasi, kad gyvenamosios erdvės šiame name bus ypač patrauklios dėl galimybės greitai pasiekti svarbiausius sostinės objektus, kokybiškų medžiagų ir saugiai įrengtos teritorijos, taip pat – dėl Vilniaus miesto savivaldybės planų šalia įkurti naują skverą. Į „N-Garden“ LITHOME investuos 3 mln. Eur, o namo statybas planuojama baigti iki 2019 m. III ketvirčio.

„Tai – būstas, skirtas veržlioms asmenybėms, kurioms svarbu greitai ir patogiai pasiekti Vilniaus centrą ar Senamiestį, taip pat aktyviai dalyvauti sostinės gyvenime, – sako Rasa Radovičienė, LITHOME vadovė. – Namą projektavome stilingo gyvenimo gerbėjams – tiek karjeros siekiantiems specialistams ir jų poroms, tiek šeimoms su vaikais ir kitiems Vilniaus centrą mėgstantiems žmonėms, neįsivaizduojantiems savo gyvenimo be sostinės šurmulio.“

Būstas, iš kurio per kelias minutes pasieksite Senamiestį ar miesto centrą, o panorėję – greitai grįšite namo

Statytojų manymu, šis butų kompleksas turėtų būti ypač patrauklus Vilniaus centre dirbantiems žmonėms, kuriems svarbu per keliolika minučių pėsčiomis pasiekti daugumą viešųjų įstaigų ir erdvių, lankytinas vietas, teatrus ar populiarius klubus.

„Paskaičiavome, kad pėsčiomis Vilniaus Senamiestis pasiekiamas per 10 minučių, o Gedimino prospektas – per 15. Tai yra atstumai, leidžiantys patogiai grįžti iš darbo namo, smagiai leisti vakarus ir savaitgalius, o panorėjus – bet kuriuo metu greitai grįžti ilsėtis į savo būstą“, – pasakoja R. Radovičienė.

Nebūtinas automobilis ir daug erdvių dviračiams laikyti

Nedidelis atstumas iki svarbiausių Vilniaus centre esančių objektų leis dažnai apsieiti be automobilio ir nukulniuoti iki norimos vietos pėsčiomis arba numinti dviračiu. Uždaroje automobilių erdvėje po namu bus įrengtos bendros dviračių saugyklos gyventojams.

Kokybiškas ir ekonomiškas A+ energinės klasės būstas

Namas suprojektuotas taip, kad atitiktų reiklių, tačiau miesto centre nuolat norinčių būti gyventojų poreikius. Vieno, dviejų ir trijų kambarių butuose – nuo 36 iki 60 kv. m – patogiai galės įsikurti tiek vienišiai, tiek poros ar vaikus auginančios šeimos. R. Radovičienė patikslina, kad iš itin kokybiškų medžiagų statomas namas atitiks A+ energinės klasės kategoriją, todėl gyventi jame bus jaukiau, o už šildymą reikės mokėti mažiau.

Daug dirbantiems ir nuolat skubantiems – reprezentatyvi aplinka ir saugumas

Projektuojant atsižvelgta į tai, kad „N-Garden“ komplekse esančiais butais labiausiai domėtis gali savo profesine karjera besirūpinantys žmonės, todėl namo aplinka ir laiptinė bus įrengtos itin reprezentatyviai. Marmuro ir medžio apdaila puoš įėjimą į laiptinę ir pirmo aukšto holą, namo kiemas bus jaukiai įrengtas ir apsaugotas nuo pašalinių lankytojų.

„Rengdami projektą siekėme, kad, vos įžengus, komplekse „N-Garden“ pasitiktų stilius ir kokybė, todėl spalvoms, medžiagų tekstūrai ir kokybei skyrėme labai didelį dėmesį“, – pasakoja įmonės vadovė.

Nors butų kompleksas stovės pačiame Vilniaus centre, teritorija aplink jį bus aptverta, o vidun patekti galės tik gyventojai ir jų laukiami svečiai.

Po visu namu bus įkurta dviejų aukštų automobilių aikštelė. Iš jos iki kiekvieno buto bus galima pakilti liftais, todėl po darbų namo skubantys gyventojai jausis patogiai ir saugiai.

Vilniaus miesto savivaldybė šalia įkurs naują skverą

Namo teritorija, kaip įprasta LITHOME statomiems objektams, bus jaukiai apželdinta. Papildomą susidomėjimą naujuoju „N-Garden“ kompleksu žadina viešai paskelbti Vilniaus miesto savivaldybės planai iki 2020 m. šalia įrengti naują skverą. Jame bus sukurtos erdvės ramiems pasivaikščiojimams, aktyviam sportui, žaidimams su vaikais, keturkojų augintinių treniravimui ir net masiniams renginiams.

„Suprantame, kad gyvenantiems Naujamiestyje labai svarbu turėti daugiau erdvių, kuriose galėtų leisti laisvalaikį, pailsėti po darbų ar pažaisti su vaikais, taip pat pasportuoti. Todėl Švitrigailos, Naugarduko ir Vytenio gatvių sankirtoje suplanavome įrengti erdvų skverą, kuriame aplinkiniai gyventojai galės pailsėti nuo centro šurmulio“, – sako Arūnas Visockas, Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento direktoriaus pavaduotojas.

Iš viso skvere planuojama pasodinti beveik 800 įvairių augalų, kurie skirtingais metų laikais džiugins spalvų įvairove, o vasarą leis atsikvėpti medžių pavėsyje. Skvere numatytos net kelių rūšių dangos, kuriomis bus patogu ne tik vaikščioti, bet ir bėgioti ar saugiai žaisti. Bus įrengti specialūs takai minantiems dviračius ar susiruošusiems pasivažinėti riedučiais. Vis populiarėjantys sporto treniruokliai pradžiugins norinčius pasimankštinti, o vaikų žaidimo aikštelėse bus patiesta minkšta danga mažyliams, įrengtos sūpynės, laipynės, čiuožynės, smėlio dėžė ir net karuselės.

Pilnatvės jausmui – nepamirštamos Vilniaus panoramos

Gyventojai, kurie įsikurs šeštame, septintame ar aštuntame aukštuose, galės grožėtis Vilniaus centro ir Senamiesčio panoramomis – tai dar labiau trauks ilgiau pavakaroti: šiltuoju metų laiku balkonuose, o rudenį ir žiemą – prie langų. Beje, dauguma namo butų turės itin didelius langus nuo grindų iki pat lubų. Taip pat visi „N-Garden“ komplekso butai turės balkonus.

Projektą apžiūrėti galite čia: www.ngarden.lt

Kitos naujienos