Lithome | UAB „Lithome“ tapo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) nariu
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

UAB „Lithome“ tapo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) nariu

Tapti LNTP asociacijos nariais paskatino NT plėtros įmonių bendruomeniškumas ir suvokimas, kad kartu su socialiniais partneriais ir valdžios institucijomis galime siekti bendrų tikslų vystant projektus ir inicijuojant įstatymų pakeitimus statybų sektoriuje. Narystė šioje organizacijoje mums atveria daugiau galimybių bendradarbiavimui ir tobulėjimui.

Jau 11 metų vystome nekilnojamojo turto projektus Vilniuje, augame, plečiamės, sėkmingai žengiame į priekį, ieškome naujų idėjų, drąsiai priimame iššūkius. Kartais labai trūksta naudingos teisinės informacijos priimant sprendimus. Dažnai susiduriame su biurokratinėmis pinklėmis ir tikimės, kad buvimas bendruomenėje leis jaustis dar tvirčiau vystant drąsius, įdomius ir nestandartinius projektus.

Tapę LNTP bendruomenės dalimi galėsime dalintis gerąja savo praktika ir patirtimi su nekilnojamojo turto vystytojų bendruomene. Manome, kad dalyvaudami asociacijos veikloje aktyviai prisidėsime prie tvaresnio Vilniaus miesto aplinkos kūrimo.

Jau 11 metų UAB „Lithome“ specializuojasi daugiabučių namų statybos sektoriuje ir prisideda prie veržlaus Vilniaus pokyčių kurdama rūpestingai apgalvotus namus vilniečiams.

Per šį laikotarpį įgyvendinome daugiau nei 50 nekilnojamojo turto projektų Vilniuje. Pastatėme 58 000 m2 ploto gyvenamosios paskirties būstų. Vystome projektus įvairiuose Vilniaus mikrorajonuose, todėl galime pasiūlyti klientams ne tik ekonominės, bet ir premium klasės butus. Šiuo metu UAB „Lithome“ vysto projektus Karoliniškėse Sietyno 3. Naujamiestyje „Algirdo promenada“ ir „City more“, Šnipiškėse „Šnipiškių perspektyvos2“ ir Pašilaičiuose „City stories“.

2024 m. įmonė planuoja pradėti dar keletą naujų nekilnojamojo turto projektų Pašilaičiuose, Antakalnyje, Santariškėse ir Baltupiuose.

UAB „Lithome“ prisideda prie fizinio aktyvumo skatinimo ir Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje.

 

Kitos naujienos