Patarimai įsigyjant būstą | LITHOME
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I
1.

Įsitikinkite, kad rezervacinės ar preliminarios sutarties pasirašymo metu yra išduotas statybą leidžiantis dokumentas. Statybos leidimo numeris turi būti įrašytas į sutartį.

2.

Atkreipkite dėmesį, kokios paskirties turtą planuojate įsigyti: gyvenamosios, poilsio apartamentų, svečių namų ir pan. Pirkdami butą, būtinai sutartyje apibrėžkite, kad bus įsigyjamas būstas, kurio tikslinė naudojimo paskirtis – gyvenamoji.

3.

Išsiaiškinkite, ar projektas, kurio butą planuojate įsigyti, yra patvirtintas didžiuosiuose šalies komerciniuose bankuose: bankų patvirtinimas rodo projekto patikimumą, taip pat leidžia sutaupyti (nereikia išorinio vertinimo, suteikiamos palankesnės būsto paskolos sąlygos).

4.

Vertinkite kainą kompleksiškai, t. y. būsto kaina + įrengimo sąnaudos, kurios bus kur kas mažesnės, kai atlikta dalinė apdaila (išvedžiotos visos komunikacijos, įrengtos pertvaros, nutinkuotos sienos, išbetonuotos grindys, įrengta šildymo sistema).

5.

Pasidomėkite, ar nekilnojamojo turto vystytojas nėra rinkos naujokas ir kiek laiko sėkmingai vysto projektus – tai turės įtakos statybos terminų laikymuisi ir įsikūrimui suplanuotu laikotarpiu, taip pat garantiniam aptarnavimui.

6.

Reikalaukite viso dėmesio sau – atkreipkite dėmesį, kaip operatyviai nuo pat pirmo kontakto vyksta komunikacija su nekilnojamojo turto vystytojo atstovu: greitai gaunami atsakymai, bendravimo operatyvumas parodo įmonės požiūrį į klientą ir kaip tolesniuose etapuose bus sprendžiami Jums aktualūs klausimai.

Kreipkitės, visada patarsime

TEIRAUTIS