Lithome | Visoriuose statomu butų kompleksu „Visinoriai“ labiausiai domisi ieškantys pirmojo būsto
R Ū P E S T I N G A I   A P G A L V O T I   N A M A I

Visoriuose statomu butų kompleksu „Visinoriai“ labiausiai domisi ieškantys pirmojo būsto

Vilniuje, Visoriuose, M. Šleževičiaus g. 14, šiuo metu sparčiai kyla naujas gyvenamasis kompleksas, skirtas vertinantiems gamtos ramybę ir patogų susisiekimą, – „Visinoriai“. 72 butų dviejų korpusų – 6 ir 5 aukštų – gyvenamąjį namą stato įmonių grupei LITHOME priklausanti bendrovė „Balsiai plius“. Dėl patogaus butų suplanavimo, puikaus susisiekimo, pastato ekonomiškumo ir patogiai įrengiamos aplinkos naujuoju namu labiausiai domisi pirmojo nuosavo būsto ieškantys žmonės, jaunos šeimos ir investuotojai į nekilnojamąjį turtą.

Kaip pasakoja LITHOME vadovė Rasa Radovičienė, „Visinoriai“ – tai būstas, skirtas naujajai kartai, pasižyminčiai racionalumu, vertinančiai kokybę, ieškančiai patogumo ir harmoningos aplinkos.

Naujojo namo statybai naudojamos tik kokybiškos medžiagos ir inžineriniai sprendimai, užtikrinantys būsto ekonomiškumą. 3238,58 kv. m bendrąjį plotą užimsiantis objektas atitiks A energinės klasės daugiabučių reikalavimus, todėl gyventojai galės džiaugtis didesniu komfortu ir nedidelėmis sąskaitomis už komunalines paslaugas šaltuoju sezonu. Beveik 30 arų sklype statomą namą sups ne tik šalia esantys miškai ir parkai, bet ir jaukiai įrengtas kiemas bei specialiai Visorių rajono gyventojams projektuojamas skveras.

Bendrosios investicijos į šį projektą sieks 3 mln. Eur.

Traukia butų suplanavimu ir geru susisiekimu

LITHOME vadovė patikslina, kad namo statybas planuojama užbaigti iki kitų metų rugsėjo pabaigos, tačiau aktyvaus susidomėjimo sulaukta jau dabar. „Pastebėjome, kad labiausiai objektu domisi kelios grupės: jauni žmonės, vertinantys patogią aplinką ir gerą susisiekimą, taip pat vyresnio amžiaus žmonės, ieškantys ramiems pasivaikščiojimams tinkamų gamtos kampelių. Būstu domisi ir studentai bei jų tėvai, kuriems svarbu, kad iki netoliese esančio Mykolo Romerio universiteto galima nuvykti per 8 minutes“, – sako Rasa Radovičienė.

Pasak R. Radovičienės, aktyvaus gyvenimo ir poilsio poreikius atitinka tiek didesnio ploto 3 kambarių, tiek mažesni 1–2 kambarių butai. Pirkėjams patinka, kad kiekvienas butas turės atvirą balkoną, o iš jo atsivers vaizdai į šalia augantį mišką, netoliese nusidriekusį Jomanto parką arba jaukiai apželdintą kiemą.

Jaunus vienišius ir šeimas domina 1,5 kambario butai su svetaine ir miegamuoju

Kaip pastebi LITHOME vadovė, jaunesni pirkėjai labiau domisi nedideliais butais, kurių plotas – apie 38 kv. m. „Tai yra vadinamieji 1,5 kambario butai su svetaine ir vienoje erdvėje įrengta virtuve, turintys ir nedidelį atskirą miegamąjį. Tokio suplanavimo pakanka patogiai buičiai ir kokybiškam poilsiui, todėl šiais ekonomiškais būstais taip pat noriai domisi ir kita grupė – jaunos šeimos“, – komentuoja R. Radovičienė.

Pasak įmonės vadovės, vieno kvadratinio metro kaina „Visinoriuose“ prasideda nuo 1470 eurų.

Į ten, kur reikia, – per 10–15 minučių

Tikimasi, kad „Visinoriai“ patiks aktyviems žmonėms, kuriems svarbu greitai pasiekti svarbiausias sostinės vietas, o po darbų ar mokslų turėti galimybę tiek papramogauti, tiek pailsėti. „Visinoriai“ išsidėstę strategiškai patrauklioje vietoje, pasižyminčioje gera viešąja infrastruktūra. Per 10–15 minučių pasiekiami keli universitetai, o panorus apsipirkti ar praleisti laisvalaikį – „Ozo“, „Akropolio“ ar „Mandarino“ prekybos ir pramogų centrai.

Tiek pat užtruks nuvykti į netoliese esantį „Vichy“ vandens parką ar „Impuls“ sporto klubą. Geležinio Vilko ir Ukmergės gatvėmis paprasta pasiekti tiek miesto centrą, tiek Vakarinį aplinkkelį, pagreitinantį keliones į kitus miestus.

Vystytojas savo lėšomis šalia namo įrengs skverą

Siekdamas naujojo namo gyventojams sukurti kuo ramesnę ir akiai malonesnę aplinką, LITHOME savo lėšomis šalia namo įrengs skverą. Moderniai ir jaukiai apželdintos erdvės bus skirtos poilsiui. Skvere bus įrengti takeliai pasivaikščiojimams, suoliukai, sūpynės, todėl čia bus patogu tiek pasportuoti, tiek ramiai pasivaikščioti ar pažaisti su vaikais.

Projektą apžiūrėti galite čia: www.visinoriai.lt

Kitos naujienos